Reebok Meet You There Koleksiyonu

Reebok, Meet You There ( Orada Görüşürüz) ismini taşıyan koleksiyonu ile son zamanlarda en çok konuşulan markalardan biri haline geldi. Koleksiyon, sportif ceketlerden elbiselere, şorttan tişörte kadar çok çeşitli ürüne ev sahipliği yapıyor. Pazarlama derslerinde çoğunlukla bir başarı hikayesi olarak anlatılan Reebok, 1895 yılında kurulmuştur. Birleşik Krallık’ın Bolton ismini taşıyan yerleşim biriminde yaşayan Joseph William Foster, daha 14 yaşındayken ayakkabılara ilgili duyuyordu.

14 yaşından itibaren bu iş üzerine yoğunlaşan Foster, ilk çivili koşu ayakkabılarını yalnızca 19 yaşındayken tasarladı ve üretti. Üretimden sonra JW Foster ismini taşıyan bir şirket kurdu. 1920’li yıllarda küçük bir ayakkabı fabrikası kuran Foster, Reebok ayakkabı gibi efsaneleşecek bir marka yarattığının henüz farkında değildi. İşine duyduğu aşkla ve büyük bir heyecanla çalışan Foster, 120 yıl sonra bile markaya yön veren isimlerin başında geliyor. Reebok Meet You There koleksiyonu, kurucunun heyecanını ve ilhamını yansıtıyor.

Bir Başarı Hikayesi Olarak Reebok

Pump etkisi ile bilinen Reebok spor ayakkabı, ilk defa 1924 yılında düzenlenen Paris Yaz Olimpiyatlarında görücüye çıkarılmıştır. Bu tarihten itibaren markanın bilinirliliği de sürekli olarak artmıştır. Foster’ın 1933 yılındaki ani vefatı da şirketin gelişmesine engel olamamış ve Foster’ın oğulları, babalarının izinden giderek markayı daha da yüceltmiştir. 1958 yılında şirket, bugünkü ismini almıştır. Reebok, bir Karaca antilobunun ismini taşımaktadır. Bahsi geçen antilop, hızı ve zerafeti temsil etmektedir. Markanın bugün de kullanılan ismi, logosu ve sloganı 1979 yılından sonra bilinir hale gelmiştir.

80’li yıllardan itibaren global pazarlara açılan şirket, her yıl iki milyondan fazla ayakkabı üretmektedir. Reebok beyaz ve Reebok siyah klasikleşen ve en çok tercih edilen renklerdendir. Ancak şirketin üretimi spor ayakkabı ile sınırlı değildir. Sporcu sütyeni, tayt, tişört, atlet, eşofman altı, sweatshirt, ceket ve mont, şort, eşofman altı, elbise, çanta, eldiven, bileklik, çorap, şapka ve terlik üretimi de yapmaktadır. Reebok ceket ve şortlar Meet You There serisinin göze çarpan parçaları arasında yer almaktadır.

Reebok Meet You There Koleksiyonunda Yer Alan Ürünler

Meet You There Spor Ceket: Yüzde yüz naylon düz dokuma ile üretilen Meet You There spor ceket modeli dik bir yakaya ve normal bir kesime sahip olup, tam boy fermuarı bulunmaktadır.

Meet You There Spor Elbise: Yüzde yüz polyesterden üretilmiş bu ürün, kolsuz bir tasarıma sahiptir. Dar kesim ve yüksek yakalıdır.

Meet You There Şort: Bele tam oturmasını sağlayan çıtçıtlı bel kısmı ile konfor sağlayan Reebok Meet You There şort modeli, yüzde yüz naylon düz dokumadan oluşmakta ve ön kısmında cepler bulunmaktadır.

Meet You There Tişört: Yüzde yüz pamuk ince jarseden üretilen bu model, kısa kollu, dar kesim ve bisiklet yakadan oluşmaktadır.

Reebok Meet You There koleksiyonun en güzel parçalarına, Dalkılıçspor.com üzerinden ayrıcalıklı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.