Reebok Royal Lumella Kadınların Tercihi Oluyor

 

Bir asrı aşkın süredir dünya genelinde bilinen ve ürünleri kalitesiyle, rahatlığıyla severek kullanılan bir marka olan Reebok Royal Lumella kadın koşu ayakkabısı modeliyle de kadınların bir kez daha gönlünü fethetmiştir. Hem sportif aynı zamanda da şık, hem rahat hem de performans arttırıcı özelliklerin bir araya geldiği bu model aynı zamanda uygun fiyatıyla da koşu sporuyla ilgilenen pek çok kadının gözde koşu ayakkabısı modellerinden biri haline gelmiştir.

Reebok, marka olarak koşu ayakkabısı konusunda oldukça hassas davranan, klasik modelleri bulunan ve gelişen teknolojiyle birlikte üretim konusunda yenilikçi tutum içerisinde bulunan spor ayakkabı üretici markalardan bir tanesidir. Özellikle kadınların ilgilenmiş oldukları koşu sporunda; ayağın hareket konusunda özgür olması, desteklenmesi, performans arttırıcı unsurların bir arada olması gibi maddelerin bir arada bulunması gerekliliği bilindiğinden, Reebok Royal Rumella koşu ayakkabısı tam olarak bu ihtiyaçların karşılanması konusunda dört dörtlük performans sağlayarak koşucu kadınların oldukça memnun kaldıkları modellerden biri olarak kabul görmektedir.

Sağladığı rahatlık dışında pek tabi kadınların önem verdikleri meselelerden olan tarz konusunda da klasikçiliği şıklıkla birleştiren bir tasarıma sahip olan Reebok Royal Lumella bayan koşu ayakkabısı, klasik renkler olan siyah ve beyaz olarak iki temel standartta üretilirken, aynı zamanda beyaz rengin ayakkabı üzerindeki detaylarının mavi olarak tasarlandığı model de oldukça beğenildiği ve o modelin de sıklıkla satın alındığı söylenebilir.

Reebok Royal Lumella Kadın Koşu Ayakkabısı Özellikleri

  • Ayakkabının saya dediğimiz üst kısmında sentetik deri kullanılmış şekiller bulunur.
  • Aynı şekilde yine saya kısmında metalik öğelerle bir tarz oluşturmuş detaylar, file malzemeden üretilmiş dış kısma tasarım sürecinde yer edinmiştir.
  • Ayak rahatlığı konusunda taban teknolojisine önem verilmiş, ayağın koşu esnasında sakatlanma riskinden uzaklaşması; rahat ve konforlu hissedebilmesi için Eva teknolojisi denilen 3D köpük sistemi kullanılmıştır. Hem orta hem de dış tabanda yer alan bu köpük taban, ayağın hareket kabiliyetini arttırırken aynı zamanda koşu esnasında performansın artmasını da sağlamaktadır.
  • Tasarım konusunda bileksiz üretilerek tarz sahibi Reebok kadın koşu ayakkabıları arasında kendine yer edinmiştir.